Main menu

Nasza kuchnia

Restauracja GorzówNasza kuchnia

Nasza kuchnia

Wszystkich ceniących smak dobrej, polskiej kuchni, oparty na domowych przepisach przechodzących z pokolenia na pokolenie, otwartych ponadto na lekkie wariacje smaków zapraszamy w progi gorzowskiej restauracji Jawa.

To właśnie my od długiego czasu zaopatrujemy gorzowskie i pobliskie sklepy w świeże kanapki i pyszne sałatki oraz wyroby garmażeryjne przygotowywane według starych i sprawdzonych receptur. Z naszych usług cateringowych, z powodzeniem korzystają firmy z Gorzowa Wlkp. i całego województwa lubuskiego. Od lat cieszymy się zaufaniem wielu rodziców dzieci i młodzieży – w zdrowe, pełnowartościowe i ciekawe posiłki zaopatrujemy regionalne przedszkola oraz szkoły!

Nieliczne restauracje w Gorzowie wlkp. mogą pochwalić się tak rozległą ofertą, dzięki której każdy tęskniący za dobrą kuchnią odnajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy na smakowite śniadania i pyszne obiady (również w formie abonamentowej) do nowoczesnej restauracji w gorzowskim biurowcu Watral. To tutaj organizujemy także imprezy okolicznościowe – na dwóch odrębnych salach urządzamy niezapomniane przyjęcia, komunie, chrzciny, wesela w Gorzowie.

Zapraszamy i na wstępie zdradzamy Państwu sekret…
To nie sen – to Jawa! Taka restauracja w Gorzowie, o jakiej Państwo nie śnili!